ZFL-500LN-BNC+
ZFL-500LN-BNC+ Mini-Circuits
ZFL-500LN+.pdf
Виробник: Mini-Circuits
Description: LINEAR AMP, 0.1 MHZ TO 500 MHZ
Packaging: Bag
Package / Case: Module, SMA Connectors
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 100kHz ~ 500MHz
RF Type: UHF, VHF
Voltage - Supply: 15V
Gain: 24dB
Current - Supply: 60mA
Noise Figure: 2.9dB
P1dB: 5dBm
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINEAR AMP, 0.1 MHZ TO 500 MHZ, Packaging: Bag, Package / Case: Module, SMA Connectors, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 100kHz ~ 500MHz, RF Type: UHF, VHF, Voltage - Supply: 15V, Gain: 24dB, Current - Supply: 60mA, Noise Figure: 2.9dB, P1dB: 5dBm.
Інші пропозиції ZFL-500LN-BNC+
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ZFL-500LN-BNC+ ZFL-500LN-BNC+ Виробник : Mini-Circuits ZFL-500LN+.pdf RF Modules Low Noise Amplifier, 0.1 - 500 MHz, 50ohm