Продукція > IGUS > ZFM-151723-23
ZFM-151723-23
ZFM-151723-23 IGUS
EN-Mount_info.pdf ZFM-1214-20.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 17mm; Øint: 15mm
Type of bearing: sleeve bearing
Version: with flange
Outside diameter: 17mm
Internal diameter: 15mm
Length: 23mm
Material: iglidur® Z
Mechanical elements features: lubricant-free
Operating temperature: -100...250°C
Flange diameter: 23mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 17mm; Øint: 15mm, Type of bearing: sleeve bearing, Version: with flange, Outside diameter: 17mm, Internal diameter: 15mm, Length: 23mm, Material: iglidur® Z, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -100...250°C, Flange diameter: 23mm.