Продукція > ZFS > ZFSC-2-1-75+
ZFSC-2-1-75+
Виробник:
2 Ways Power Splitter, 0.25 - 300 MHz, 75Ohm Група товару: Радіочастотні/НВЧ компоненти та вироби Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ZFSC-2-1-75+