ZGFM10130B-M-H
ZGFM10130B-M-H Formosa Microsemi Co., Ltd.
ZGFM103V3B-M_thru_ZGFM10330B-M_REV_I.pdf
Виробник: Formosa Microsemi Co., Ltd.
Description: DIODE ZENER SOD-123 1W 130V 1.9m
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 130 V
Impedance (Max) (Zzt): 700 Ohms
Power - Max: 1 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 98.8 V @ 0.8 µA
на замовлення 25000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER SOD-123 1W 130V 1.9m, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 130 V, Impedance (Max) (Zzt): 700 Ohms, Power - Max: 1 W, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 98.8 V @ 0.8 µA.