ZGP10-180B
ZGP10-180B GENL
zgp10-200a_datasheet.pdf
Код товару: 175378
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: GENL
Корпус: DO-41
Напруга стабілізації, Vz: 180 V
Струм стабілізації, Izt: 5mA
Потужність, Pd: 2 W