ZHD-SCE-6.4-50-9
ZHD-SCE-6.4-50-9 TE Connectivity Raychem Cable Protection
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=TTDS-263&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL HEAT SHRINKABLE WHITE
Packaging: Box
Color: White
Material: Polyolefin (PO), Diesel Resistant, Flame Retardant, Halogen Free, Irradiated
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 0.25" x 1.97" (6.4mm x 50.0mm)
на замовлення 91 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL HEAT SHRINKABLE WHITE, Packaging: Box, Color: White, For Use With/Related Products: T200, T312M, T312Mi, T6112DS, TE3112 and TE3124 Thermal Transfer Printers, Material: Polyolefin (PO), Diesel Resistant, Flame Retardant, Halogen Free, Irradiated, Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 0.25" x 1.97" (6.4mm x 50.0mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ZHD-SCE-6.4-50-9 ZHD-SCE-6.4-50-9 Виробник : TE Connectivity / AMP NG_DS_TTDS_263_5-748852.pdf Wire Labels & Markers 6.4mm DIA 50mm Length White