ZIO-101963
ZIO-101963 Smart Prototyping
Zio Qwiic PM2.5 Sensor+Adaptor Board Datasheet.pdf
Виробник: Smart Prototyping
Description: QWIIC PM1.0 PM2.5 PM10 SENSOR
Packaging: Bag
Package / Case: Module
Output Type: I²C
Sensitivity: 1μg/m3
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Air Sensor
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Part Status: Active
Current - DC Forward (If) (Max): 100 mA
на замовлення 46 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: QWIIC PM1.0 PM2.5 PM10 SENSOR, Packaging: Bag, Package / Case: Module, Output Type: I²C, Sensitivity: 1μg/m3, Mounting Type: Chassis Mount, Type: Air Sensor, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Part Status: Active, Current - DC Forward (If) (Max): 100 mA.