ZK12S24-200W HenLv Power
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 150W
Packaging: Case
Package / Case: Half Brick
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 18V
Approval Agency: CE
Efficiency: 80 ~ 88%
Current - Output (Max): 8.3A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 24V
Power (Watts): 200 W
Number of Outputs: 1
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 150W, Packaging: Case, Package / Case: Half Brick, Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 18V, Approval Agency: CE, Efficiency: 80 ~ 88%, Current - Output (Max): 8.3A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 24V, Power (Watts): 200 W, Number of Outputs: 1.