ZK12S24L-50W HenLv Power
Виробник: HenLv Power
Description: AC/DC CONVERTER 12V 15W
Power (Watts): 15W
Packaging: Case
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Efficiency: 79%
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Isolation: 3000 V
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 15W, Power (Watts): 15W, Packaging: Case, Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Efficiency: 79%, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Isolation: 3000 V.