ZK24S05L-100W
ZK24S05L-100W HenLv Power
Виробник: HenLv Power
Description: AC DC CONVERTER 9V 100W
Packaging: Case
Size / Dimension: 3.00" L x 3.00" W x 1.06" H (76.2mm x 76.2mm x 27.0mm)
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Efficiency: 78%
Current - Output (Max): 1.111A
Voltage - Output 1: 9V
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC DC CONVERTER 9V 100W, Packaging: Case, Size / Dimension: 3.00" L x 3.00" W x 1.06" H (76.2mm x 76.2mm x 27.0mm), Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Efficiency: 78%, Current - Output (Max): 1.111A, Voltage - Output 1: 9V.