ZK24S12L-100W
ZK24S12L-100W HenLv Power
1641287619250875.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: AC DC CONVERTER 9V 150W
Packaging: Case
Size / Dimension: 3.39" L x 3.39" W x 1.34" H (86.0mm x 86.0mm x 34.0mm)
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Efficiency: 78%
Current - Output (Max): 16.667A
Voltage - Output 1: 12V
Написати відгук
Description: AC DC CONVERTER 9V 150W, Packaging: Case, Size / Dimension: 3.39" L x 3.39" W x 1.34" H (86.0mm x 86.0mm x 34.0mm), Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Efficiency: 78%, Current - Output (Max): 16.667A, Voltage - Output 1: 12V.