ZK48S12-150W HenLv Power
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 150W
Packaging: Case
Package / Case: Half Brick
Size / Dimension: 2.27" L x 2.40" W x 0.50" H (57.9mm x 61.0mm x 12.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 72V
Approval Agency: CE
Efficiency: 80 ~ 88%
Current - Output (Max): 12.5A
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 12V
Power (Watts): 150 W
Number of Outputs: 1
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 150W, Packaging: Case, Package / Case: Half Brick, Size / Dimension: 2.27" L x 2.40" W x 0.50" H (57.9mm x 61.0mm x 12.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 72V, Approval Agency: CE, Efficiency: 80 ~ 88%, Current - Output (Max): 12.5A, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 12V, Power (Watts): 150 W, Number of Outputs: 1.