ZK48S12L-100W
ZK48S12L-100W HenLv Power
1641456558191749.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: AC/DC CONVERTER 9V 100W
Power (Watts): 100W
Packaging: Case
Size / Dimension: 4.58" L x 2.56" W x 0.85" H (116.4mm x 65.0mm x 21.5mm)
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Efficiency: 78%
Voltage - Output 1: 9V
Voltage - Isolation: 3000 V
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 9V 100W, Power (Watts): 100W, Packaging: Case, Size / Dimension: 4.58" L x 2.56" W x 0.85" H (116.4mm x 65.0mm x 21.5mm), Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Efficiency: 78%, Voltage - Output 1: 9V, Voltage - Isolation: 3000 V.