ZK48S24-200W HenLv Power
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 100W
Packaging: Case
Package / Case: Half Brick
Size / Dimension: 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -45°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 18V
Efficiency: 84%
Current - Output (Max): 20A
Supplier Device Package: Half Brick
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 24V
Power (Watts): 100 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 100W, Packaging: Case, Package / Case: Half Brick, Size / Dimension: 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -45°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 18V, Efficiency: 84%, Current - Output (Max): 20A, Supplier Device Package: Half Brick, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 24V, Power (Watts): 100 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.