ZL2004ALNNT
ZL2004ALNNT Renesas Electronics Corporation
zl2004.pdf
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: IC REG CTRLR BUCK PMBUS 32QFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 32-VFQFN Exposed Pad
Output Type: PWM Signal
Mounting Type: Surface Mount
Function: Step-Down
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 200kHz ~ 1.4MHz
Topology: Buck
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4.5V ~ 14V
Supplier Device Package: 32-QFN (5x5)
Control Features: Current Limit, Enable, Power Good, Soft Start, Tracking
Serial Interfaces: I²C, PMBus, SMBus
Output Phases: 1
Duty Cycle (Max): 95%
Clock Sync: Yes
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG CTRLR BUCK PMBUS 32QFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 32-VFQFN Exposed Pad, Output Type: PWM Signal, Mounting Type: Surface Mount, Function: Step-Down, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Output Configuration: Positive, Frequency - Switching: 200kHz ~ 1.4MHz, Topology: Buck, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4.5V ~ 14V, Supplier Device Package: 32-QFN (5x5), Control Features: Current Limit, Enable, Power Good, Soft Start, Tracking, Serial Interfaces: I²C, PMBus, SMBus, Output Phases: 1, Duty Cycle (Max): 95%, Clock Sync: Yes, Part Status: Obsolete, Number of Outputs: 1.