ZL2005ALNF Renesas Electronics Corporation
zl2005.pdf
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: IC REG CTRLR BUCK PMBUS 36QFN
Packaging: Tube
Package / Case: 36-VFQFN Exposed Pad
Output Type: Transistor Driver
Mounting Type: Surface Mount
Function: Step-Down
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 200kHz ~ 2MHz
Topology: Buck
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 5.5V
Supplier Device Package: 36-QFN (6x6)
Synchronous Rectifier: Yes
Control Features: Current Limit, Enable, Power Good, Soft Start, Tracking
Serial Interfaces: I²C, PMBus, SMBus
Output Phases: 1
Duty Cycle (Max): 95%
Clock Sync: Yes
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG CTRLR BUCK PMBUS 36QFN, Packaging: Tube, Package / Case: 36-VFQFN Exposed Pad, Output Type: Transistor Driver, Mounting Type: Surface Mount, Function: Step-Down, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Output Configuration: Positive, Frequency - Switching: 200kHz ~ 2MHz, Topology: Buck, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 5.5V, Supplier Device Package: 36-QFN (6x6), Synchronous Rectifier: Yes, Control Features: Current Limit, Enable, Power Good, Soft Start, Tracking, Serial Interfaces: I²C, PMBus, SMBus, Output Phases: 1, Duty Cycle (Max): 95%, Clock Sync: Yes, Part Status: Obsolete, Number of Outputs: 1.