Продукція > KRADEX > ZM92.57.25B ABS
ZM92.57.25B ABS
ZM92.57.25B ABS KRADEX
ZM92.57.25B-ABS.pdf
Виробник: KRADEX
Category: Multipurpose Enclosures
Description: Enclosure: multipurpose; X: 57mm; Y: 92mm; Z: 25mm; ZM; ABS; white
Type of enclosure: multipurpose
Dimension X: 57mm
Dimension Y: 92mm
Dimension Z: 25mm
Manufacturer series: ZM
Enclosure material: ABS
Body colour: white
на замовлення 386 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Multipurpose Enclosures, Description: Enclosure: multipurpose; X: 57mm; Y: 92mm; Z: 25mm; ZM; ABS; white, Type of enclosure: multipurpose, Dimension X: 57mm, Dimension Y: 92mm, Dimension Z: 25mm, Manufacturer series: ZM, Enclosure material: ABS, Body colour: white.