Продукція > KRADEX > ZM92.57.25J ABS
ZM92.57.25J ABS
ZM92.57.25J ABS KRADEX
ZM92.57.25J-ABS.pdf
Виробник: KRADEX
Category: Multipurpose Enclosures
Description: Enclosure: multipurpose; X: 57mm; Y: 92mm; Z: 25mm; ZM; ABS
Type of enclosure: multipurpose
Dimension X: 57mm
Dimension Y: 92mm
Dimension Z: 25mm
Manufacturer series: ZM
Enclosure material: ABS
Body colour: light grey
на замовлення 21 шт:
Написати відгук
Category: Multipurpose Enclosures, Description: Enclosure: multipurpose; X: 57mm; Y: 92mm; Z: 25mm; ZM; ABS, Type of enclosure: multipurpose, Dimension X: 57mm, Dimension Y: 92mm, Dimension Z: 25mm, Manufacturer series: ZM, Enclosure material: ABS, Body colour: light grey.