Продукція > KRADEX > ZM92.57.25UB ABS
ZM92.57.25UB ABS
ZM92.57.25UB ABS KRADEX
ZM92.57.25UB-ABS.pdf
Виробник: KRADEX
Category: Multipurpose Enclosures
Description: Enclosure: multipurpose; X: 57mm; Y: 92mm; Z: 25mm; with fixing lugs
Type of enclosure: multipurpose
Dimension X: 57mm
Dimension Y: 92mm
Dimension Z: 25mm
Version: with fixing lugs
Manufacturer series: ZM
Enclosure material: ABS
Body colour: white
на замовлення 33 шт:
Написати відгук
Category: Multipurpose Enclosures, Description: Enclosure: multipurpose; X: 57mm; Y: 92mm; Z: 25mm; with fixing lugs, Type of enclosure: multipurpose, Dimension X: 57mm, Dimension Y: 92mm, Dimension Z: 25mm, Version: with fixing lugs, Manufacturer series: ZM, Enclosure material: ABS, Body colour: white.