ZMY6V8-GS18
ZMY6V8-GS18 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
zmy3v9.pdf
Виробник: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 6.8V 1W DO213AB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: DO-213AB, MELF (Glass)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 175°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 6.8 V
Impedance (Max) (Zzt): 2 Ohms
Supplier Device Package: DO-213AB
Grade: Automotive
Power - Max: 1 W
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 3 V
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 6.8V 1W DO213AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: DO-213AB, MELF (Glass), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 175°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 6.8 V, Impedance (Max) (Zzt): 2 Ohms, Supplier Device Package: DO-213AB, Grade: Automotive, Power - Max: 1 W, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 3 V, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції ZMY6V8-GS18
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ZMY6V8-GS18 ZMY6V8-GS18 Виробник : Vishay Semiconductors zmy3v9.pdf Zener Diodes 6.8 Volt 1 Watt 10%