Продукція > KRADEX > ZP120.60.75JPH TM PC
ZP120.60.75JPH TM PC
  • ZP120.60.75JPH TM PC
  • ZP120.60.75JPH TM PC
ZP120.60.75JPH TM PC KRADEX
ZP120_60_75.pdf
Виробник: KRADEX
Category: Multipurpose Enclosures
Description: Enclosure: multipurpose; X: 60mm; Y: 120mm; Z: 75mm; ZP; light grey
Type of enclosure: multipurpose
Dimension X: 60mm
Dimension Y: 120mm
Dimension Z: 75mm
Version: with brass bushing
Manufacturer series: ZP
Enclosure material: polycarbonate
Cover material: polycarbonate
Body colour: light grey
Cover colour: transparent
Kit contents: gasket
IP rating: IP65
на замовлення 80 шт:
Написати відгук
Category: Multipurpose Enclosures, Description: Enclosure: multipurpose; X: 60mm; Y: 120mm; Z: 75mm; ZP; light grey, Type of enclosure: multipurpose, Dimension X: 60mm, Dimension Y: 120mm, Dimension Z: 75mm, Version: with brass bushing, Manufacturer series: ZP, Enclosure material: polycarbonate, Cover material: polycarbonate, Body colour: light grey, Cover colour: transparent, Kit contents: gasket, IP rating: IP65.