Продукція > KRADEX > ZP125.75.37SJP TM PC
ZP125.75.37SJP TM PC
ZP125.75.37SJP TM PC KRADEX
ZP125.75.37SJP-TM-PC.pdf
Виробник: KRADEX
Category: Multipurpose Enclosures
Description: Enclosure: multipurpose; X: 75mm; Y: 125mm; Z: 37mm; ZP; light grey
Enclosure material: polycarbonate
Cover material: polycarbonate
Version: with brass bushing
IP rating: IP67
Cover colour: light grey
Body colour: light grey
Type of enclosure: multipurpose
Dimension Z: 37mm
Dimension X: 75mm
Dimension Y: 125mm
Manufacturer series: ZP
на замовлення 39 шт:
Написати відгук
Category: Multipurpose Enclosures, Description: Enclosure: multipurpose; X: 75mm; Y: 125mm; Z: 37mm; ZP; light grey, Enclosure material: polycarbonate, Cover material: polycarbonate, Version: with brass bushing, IP rating: IP67, Cover colour: light grey, Body colour: light grey, Type of enclosure: multipurpose, Dimension Z: 37mm, Dimension X: 75mm, Dimension Y: 125mm, Manufacturer series: ZP.