Продукція > KRADEX > ZP150.100.45SUB TM ASA
ZP150.100.45SUB TM ASA
  • ZP150.100.45SUB TM ASA
  • ZP150.100.45SUB TM ASA
ZP150.100.45SUB TM ASA KRADEX
ZP150.100.45SUb_TM.pdf
Виробник: KRADEX
Category: Multipurpose Enclosures
Description: Enclosure: multipurpose; X: 150mm; Y: 100mm; Z: 45mm; ZP; ASA; white
Type of enclosure: multipurpose
Dimension X: 150mm
Dimension Y: 100mm
Dimension Z: 45mm
Version: with brass bushing; with fixing lugs
Manufacturer series: ZP
Enclosure material: ASA
Body colour: white
Cover colour: white
IP rating: IP67
Resistance to: UV rays
на замовлення 34 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Multipurpose Enclosures, Description: Enclosure: multipurpose; X: 150mm; Y: 100mm; Z: 45mm; ZP; ASA; white, Type of enclosure: multipurpose, Dimension X: 150mm, Dimension Y: 100mm, Dimension Z: 45mm, Version: with brass bushing; with fixing lugs, Manufacturer series: ZP, Enclosure material: ASA, Body colour: white, Cover colour: white, IP rating: IP67, Resistance to: UV rays.