Продукція > KRADEX > ZP150.100.60UJPH TM PC
ZP150.100.60UJPH TM PC
  • ZP150.100.60UJPH TM PC
  • ZP150.100.60UJPH TM PC
ZP150.100.60UJPH TM PC KRADEX
ZU-SERIES-4-en.pdf
Виробник: KRADEX
Category: Multipurpose Enclosures
Description: Enclosure: multipurpose; X: 100mm; Y: 150mm; Z: 60mm; ZP; light grey
Type of enclosure: multipurpose
Dimension X: 100mm
Dimension Y: 150mm
Dimension Z: 60mm
Version: with brass bushing; with fixing lugs
Manufacturer series: ZP
Enclosure material: polycarbonate
Cover material: polycarbonate
Body colour: light grey
Cover colour: transparent
IP rating: IP65
Kit contents: gasket
на замовлення 7 шт:
Написати відгук
Category: Multipurpose Enclosures, Description: Enclosure: multipurpose; X: 100mm; Y: 150mm; Z: 60mm; ZP; light grey, Type of enclosure: multipurpose, Dimension X: 100mm, Dimension Y: 150mm, Dimension Z: 60mm, Version: with brass bushing; with fixing lugs, Manufacturer series: ZP, Enclosure material: polycarbonate, Cover material: polycarbonate, Body colour: light grey, Cover colour: transparent, IP rating: IP65, Kit contents: gasket.