Продукція > KRADEX > ZP160.80.60JPH TM PC
ZP160.80.60JPH TM PC
  • ZP160.80.60JPH TM PC
  • ZP160.80.60JPH TM PC
ZP160.80.60JPH TM PC KRADEX
ZP160.80.60JPH TM PC.pdf
Виробник: KRADEX
Category: Multipurpose Enclosures
Description: Enclosure: multipurpose; X: 80mm; Y: 160mm; Z: 60mm; ZP; light grey
Version: with brass bushing
Kit contents: gasket
IP rating: IP65
Body colour: light grey
Cover colour: transparent
Type of enclosure: multipurpose
Dimension Z: 60mm
Dimension X: 80mm
Dimension Y: 160mm
Cover material: polycarbonate
на замовлення 41 шт:
Написати відгук
Category: Multipurpose Enclosures, Description: Enclosure: multipurpose; X: 80mm; Y: 160mm; Z: 60mm; ZP; light grey, Version: with brass bushing, Kit contents: gasket, IP rating: IP65, Body colour: light grey, Cover colour: transparent, Type of enclosure: multipurpose, Dimension Z: 60mm, Dimension X: 80mm, Dimension Y: 160mm, Manufacturer series: ZP, Enclosure material: polycarbonate, Cover material: polycarbonate.