Продукція > KRADEX > ZP180.120.60UJPH TM PC
ZP180.120.60UJPH TM PC
  • ZP180.120.60UJPH TM PC
  • ZP180.120.60UJPH TM PC
ZP180.120.60UJPH TM PC KRADEX
ZP18012060UJH-ABS.pdf
Виробник: KRADEX
Category: Multipurpose Enclosures
Description: Enclosure: multipurpose; X: 120mm; Y: 180mm; Z: 60mm; ZP; light grey
Type of enclosure: multipurpose
Dimension X: 120mm
Dimension Y: 180mm
Dimension Z: 60mm
Enclosure material: polycarbonate
Body colour: light grey
Kit contents: gasket
Version: with brass bushing; with fixing lugs
Cover colour: transparent
IP rating: IP65
Cover material: polycarbonate
Manufacturer series: ZP
на замовлення 33 шт:
Написати відгук
Category: Multipurpose Enclosures, Description: Enclosure: multipurpose; X: 120mm; Y: 180mm; Z: 60mm; ZP; light grey, Type of enclosure: multipurpose, Dimension X: 120mm, Dimension Y: 180mm, Dimension Z: 60mm, Enclosure material: polycarbonate, Body colour: light grey, Kit contents: gasket, Version: with brass bushing; with fixing lugs, Cover colour: transparent, IP rating: IP65, Cover material: polycarbonate, Manufacturer series: ZP.