Продукція > KRADEX > ZP60.40.30SJ TM PC
ZP60.40.30SJ TM PC
ZP60.40.30SJ TM PC KRADEX
ZP60.40.30SJ-TM-PC.pdf
Виробник: KRADEX
Category: Multipurpose Enclosures
Description: Enclosure: multipurpose; X: 40mm; Y: 60mm; Z: 30mm; ZP; polycarbonate
Type of enclosure: multipurpose
Dimension X: 40mm
Dimension Y: 60mm
Dimension Z: 30mm
Version: with brass bushing
Manufacturer series: ZP
Enclosure material: polycarbonate
Cover material: polycarbonate
Body colour: light grey
Cover colour: light grey
IP rating: IP67
на замовлення 96 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Multipurpose Enclosures, Description: Enclosure: multipurpose; X: 40mm; Y: 60mm; Z: 30mm; ZP; polycarbonate, Type of enclosure: multipurpose, Dimension X: 40mm, Dimension Y: 60mm, Dimension Z: 30mm, Version: with brass bushing, Manufacturer series: ZP, Enclosure material: polycarbonate, Cover material: polycarbonate, Body colour: light grey, Cover colour: light grey, IP rating: IP67.