ZPCX2P5M471L
ZPCX2P5M471L Zowie Technology Corporation
ZPCX2P5M471L_240416.pdf
Виробник: Zowie Technology Corporation
Description: CAP ALUM POLY 470UF 20% 2.5V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 135°C
Lead Spacing: 0.063" (1.60mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 4.5mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.102" L x 0.039" W (2.60mm x 1.00mm)
Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm)
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
Ripple Current @ High Frequency: 8500 mA @ 100 kHz
на замовлення 900 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 470UF 20% 2.5V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 135°C, Lead Spacing: 0.063" (1.60mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 4.5mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.102" L x 0.039" W (2.60mm x 1.00mm), Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm), Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 2.5 V, Ripple Current @ High Frequency: 8500 mA @ 100 kHz.