Продукція > KRADEX > ZR185.180.65
ZR185.180.65
  • ZR185.180.65
  • ZR185.180.65
  • ZR185.180.65
ZR185.180.65 KRADEX
Виробник: KRADEX
Category: Enclosures with Panel
Description: Enclosure: with panel; X: 180mm; Y: 185mm; Z: 65mm; aluminium; black
Type of enclosure: with panel
Dimension X: 180mm
Dimension Y: 185mm
Dimension Z: 65mm
Enclosure material: aluminium
Body colour: black
Panel colour: black
Panel material: aluminium
на замовлення 7 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Enclosures with Panel, Description: Enclosure: with panel; X: 180mm; Y: 185mm; Z: 65mm; aluminium; black, Type of enclosure: with panel, Dimension X: 180mm, Dimension Y: 185mm, Dimension Z: 65mm, Enclosure material: aluminium, Body colour: black, Panel colour: black, Panel material: aluminium.