Продукція > AVX > ZS1B2250H
ZS1B2250H
ZS1B2250H AVX
SVSolder-In-977241.pdf
Виробник: AVX
EMI Feedthrough Filters 200V 5A 25pF High Temp EMI Filter
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ZS1B2250H AVX