Продукція > VISHAY > ZSC00XM3311AARL
ZSC00XM3311AARL
ZSC00XM3311AARL VISHAY
ZSC.pdf
Виробник: VISHAY
Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; SMD; 330uF; 10VDC; Ø10x7.7mm
Type of capacitor: electrolytic
Kind of capacitor: low ESR
Mounting: SMD
Capacitance: 330µF
Operating voltage: 10V DC
Body dimensions: Ø10x7.7mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...105°C
Height: 7.7mm
Diameter: 10mm
на замовлення 1320 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; SMD; 330uF; 10VDC; Ø10x7.7mm, Type of capacitor: electrolytic, Kind of capacitor: low ESR, Mounting: SMD, Capacitance: 330µF, Operating voltage: 10V DC, Body dimensions: Ø10x7.7mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...105°C, Height: 7.7mm, Diameter: 10mm.