ZSC602BS
ZSC602BS EMI FILTER COMPANY
zscs_revd.pdf
Виробник: EMI FILTER COMPANY
Description: FILTER, SOLDER IN, BAR END GLS
Tolerance: 0%, +100%
Packaging: Bag
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Axial, Bushing
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.156" Dia x 0.250" L (3.96mm x 6.35mm)
Mounting Type: Through Hole
Insertion Loss: 30dB @ 100MHz
Height (Max): 0.020" (0.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 6000 pF
Current: 10 A
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: FILTER, SOLDER IN, BAR END GLS, Tolerance: 0%, +100%, Packaging: Bag, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Axial, Bushing, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.156" Dia x 0.250" L (3.96mm x 6.35mm), Mounting Type: Through Hole, Insertion Loss: 30dB @ 100MHz, Height (Max): 0.020" (0.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 6000 pF, Current: 10 A.