ZSI5/2.1-2USB
ZSI5/2.1-2USB ESPE
Код товару: 149140
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: ESPE
Опис: Блок живлення, 2 USB виходу
Uвх.: 230 VAC
Uвих., V: 5 V
Iвих., A: 2,1 A
Потужність, W: 10 W
Габарити, мм: 85x50x28 mm