Продукція > IGUS > ZSM-2528-48
ZSM-2528-48
ZSM-2528-48 IGUS
ZSM-2528-48.pdf Iglidur Z-EN.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 28mm; Øint: 25mm; L: 48mm; iglidur® Z
Type of bearing: sleeve bearing
Outside diameter: 28mm
Internal diameter: 25mm
Length: 48mm
Material: iglidur® Z
Mechanical elements features: lubricant-free
Operating temperature: -100...250°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 28mm; Øint: 25mm; L: 48mm; iglidur® Z, Type of bearing: sleeve bearing, Outside diameter: 28mm, Internal diameter: 25mm, Length: 48mm, Material: iglidur® Z, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -100...250°C.