Продукція > IGUS > ZSM-8085-60
ZSM-8085-60
ZSM-8085-60 IGUS
Iglidur Z-EN.pdf ZSM-8085-60.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 85mm; Øint: 80mm; L: 60mm; iglidur® Z
Type of bearing: sleeve bearing
Outside diameter: 85mm
Internal diameter: 80mm
Length: 60mm
Material: iglidur® Z
Mechanical elements features: lubricant-free
Operating temperature: -100...250°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 85mm; Øint: 80mm; L: 60mm; iglidur® Z, Type of bearing: sleeve bearing, Outside diameter: 85mm, Internal diameter: 80mm, Length: 60mm, Material: iglidur® Z, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -100...250°C.