Продукція > ZTA > ZTA12.00MT
ZTA12.00MT
Виробник:
Резонатор керамічний двовивідний 12,00MHz ZTAMT аналог GEYER KX-ZTA MT
на замовлення 39 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ZTA12.00MT
Description: CERAMIC RES 12.0000MHZ T/H, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial - 2 Lead, 5.00mm Pitch, Size / Dimension: 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Ceramic, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Frequency Stability: ±0.3%, Height: 0.394" (10.00mm), Frequency Tolerance: ±0.5%, Part Status: Obsolete, Impedance: 25 Ohms, Frequency: 12 MHz.
Інші пропозиції ZTA12.00MT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ZTA-12.00MT ZTA-12.00MT Виробник : ECS Inc. ZTAR.pdf Description: CERAMIC RES 12.0000MHZ T/H
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial - 2 Lead, 5.00mm Pitch
Size / Dimension: 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Ceramic
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Frequency Stability: ±0.3%
Height: 0.394" (10.00mm)
Frequency Tolerance: ±0.5%
Part Status: Obsolete
Impedance: 25 Ohms
Frequency: 12 MHz