Продукція > ZTT > ZTT12.00MT
ZTT12.00MT
Виробник:
Резонатор керамічний трививідний 12,00MHz з вбудованими конденсаторами 30pF ZTTMT аналог GEYER KX-ZTT MT
на замовлення 32 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 32
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ZTT12.00MT
Description: CERAMIC RES 12.0000MHZ 30PF T/H, Features: Built in Capacitor, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial - 3 Lead, 2.50mm Pitch, Size / Dimension: 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Ceramic, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Frequency Stability: ±0.3%, Height: 0.394" (10.00mm), Frequency Tolerance: ±0.5%, Capacitance: 30 pF, Impedance: 25 Ohms, Frequency: 12 MHz.
Інші пропозиції ZTT12.00MT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ZTT-12.00MT ZTT-12.00MT Виробник : ECS Inc. zttr.pdf Description: CERAMIC RES 12.0000MHZ 30PF T/H
Features: Built in Capacitor
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial - 3 Lead, 2.50mm Pitch
Size / Dimension: 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Ceramic
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Frequency Stability: ±0.3%
Height: 0.394" (10.00mm)
Frequency Tolerance: ±0.5%
Capacitance: 30 pF
Impedance: 25 Ohms
Frequency: 12 MHz