ZVBP-1420-N+
ZVBP-1420-N+ Mini-Circuits
ZVBP-1420-N+_VIEW.pdf
Виробник: Mini-Circuits
Description: RF FILTER BAND PASS 1.42GHZ MOD
Packaging: Tray
Package / Case: Module
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 7.250" L x 1.425" W (184.15mm x 36.20mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 1.42GHz Center
Insertion Loss: 2.5dB
Bandwidth: 10MHz
Height (Max): 2.725" (69.22mm)
Part Status: Active
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER BAND PASS 1.42GHZ MOD, Packaging: Tray, Package / Case: Module, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 7.250" L x 1.425" W (184.15mm x 36.20mm), Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 1.42GHz Center, Insertion Loss: 2.5dB, Bandwidth: 10MHz, Height (Max): 2.725" (69.22mm), Part Status: Active.