ZVBP-40600-V+
ZVBP-40600-V+ Mini-Circuits
ZVBP-40600-V+_VIEW.pdf
Виробник: Mini-Circuits
Description: RF FILTER BAND PASS 40.6GHZ MOD
Packaging: Tray
Package / Case: Module
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 3.150" L x 0.630" W (80.00mm x 16.00mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 40.6GHz Center
Insertion Loss: 3dB
Bandwidth: 5.8GHz
Height (Max): 0.315" (8.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER BAND PASS 40.6GHZ MOD, Packaging: Tray, Package / Case: Module, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 3.150" L x 0.630" W (80.00mm x 16.00mm), Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 40.6GHz Center, Insertion Loss: 3dB, Bandwidth: 5.8GHz, Height (Max): 0.315" (8.00mm).
Інші пропозиції ZVBP-40600-V+
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ZVBP-40600-V+ ZVBP-40600-V+ Виробник : Mini-Circuits ZVBP_40600_V.pdf Signal Conditioning Cavity Band Pass Filter, 37700 - 43500 MHz, 50 Ohm