ZVBP-9750-S+
ZVBP-9750-S+ Mini-Circuits
ZVBP-9750-S+_VIEW.pdf
Виробник: Mini-Circuits
Description: RF FILTER BAND PASS 9.75GHZ MOD
Packaging: Tray
Package / Case: Module, SMA Connectors
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 2.976" L x 0.524" W (75.60mm x 13.30mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 9.75GHz Center
Insertion Loss: 1.5dB
Bandwidth: 500MHz
Height (Max): 0.669" (17.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER BAND PASS 9.75GHZ MOD, Packaging: Tray, Package / Case: Module, SMA Connectors, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 2.976" L x 0.524" W (75.60mm x 13.30mm), Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 9.75GHz Center, Insertion Loss: 1.5dB, Bandwidth: 500MHz, Height (Max): 0.669" (17.00mm).