Продукція > ETA-USA > ZWD120-3X2-W
ZWD120-3X2-W ETA-USA
zwd120-03x-w-9265.pdf
Виробник: ETA-USA
Switching Power Supplies 120W 3.3V/10A 5V/10A 12V/3A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук