ZX75LP-288-S+
ZX75LP-288-S+ Mini-Circuits
ZX75LP-288-S+.pdf
Виробник: Mini-Circuits
Description: RF FILTER LOW PASS 312MHZ INLINE
Packaging: Tray
Package / Case: Inline, SMA Connection, F and M
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.740" L x 0.750" W (18.80mm x 19.05mm)
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Frequency: 312MHz (Cutoff)
Insertion Loss: 2dB
Bandwidth: 288MHz
Height (Max): 0.490" (12.45mm)
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER LOW PASS 312MHZ INLINE, Packaging: Tray, Package / Case: Inline, SMA Connection, F and M, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.740" L x 0.750" W (18.80mm x 19.05mm), Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Frequency: 312MHz (Cutoff), Insertion Loss: 2dB, Bandwidth: 288MHz, Height (Max): 0.490" (12.45mm).
Інші пропозиції ZX75LP-288-S+
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ZX75LP-288-S+ ZX75LP-288-S+ Виробник : Mini-Circuits ZX75LP_288_S_2b-3196778.pdf Signal Conditioning Lumped LC Low Pass Filter, DC - 288 MHz, 50 Ohm