ZX75LP-30-S+
ZX75LP-30-S+ Mini-Circuits
ZX75LP-30-S+.pdf
Виробник: Mini-Circuits
Description: RF FILTER LOW PASS 38MHZ INLINE
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.740" L x 0.750" W (18.80mm x 19.05mm)
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Frequency: 38MHz (Cutoff)
Insertion Loss: 2dB
Bandwidth: 30MHz
Height (Max): 0.490" (12.45mm)
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RF FILTER LOW PASS 38MHZ INLINE, Packaging: Tray, Package / Case: Inline, SMA Connection, F and M, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.740" L x 0.750" W (18.80mm x 19.05mm), Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Frequency: 38MHz (Cutoff), Insertion Loss: 2dB, Bandwidth: 30MHz, Height (Max): 0.490" (12.45mm).