ZX75LP-70-S+
ZX75LP-70-S+ Mini-Circuits
ZX75LP_70_S_2b-3196423.pdf
Виробник: Mini-Circuits
Signal Conditioning Lumped LC Low Pass Filter, DC - 70 MHz, 50 Ohm
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: RF FILTER LOW PASS 78MHZ INLINE, Packaging: Tray, Package / Case: Inline, SMA Connection, F and M, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.740" L x 0.750" W (18.80mm x 19.05mm), Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Frequency: 78MHz (Cutoff), Insertion Loss: 2.2dB, Bandwidth: 70MHz, Height (Max): 0.490" (12.45mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ZX75LP-70-S+ ZX75LP-70-S+ Виробник : Mini-Circuits ZX75LP-70-S+.pdf Description: RF FILTER LOW PASS 78MHZ INLINE
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.740" L x 0.750" W (18.80mm x 19.05mm)
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Frequency: 78MHz (Cutoff)
Insertion Loss: 2.2dB
Bandwidth: 70MHz
Height (Max): 0.490" (12.45mm)