Продукція > AVX > ZXS1C3-502
ZXS1C3-502
ZXS1C3-502 AVX
avxc_s_a0001241798_1-2261994.pdf
Виробник: AVX
EMI Feedthrough Filters 5000PF 50V 1.5A SOLDER-IN
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ZXS1C3-502 AVX