#B952AS-H-1R8N=P3
#B952AS-H-1R8N=P3 Murata Electronics
m_ds104c2.ashx
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 1.8UH 5.4A 14 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 14mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 8.7A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.8 µH
Current Rating (Amps): 5.4 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.8UH 5.4A 14 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 14mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 8.7A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Part Status: Active, Inductance: 1.8 µH, Current Rating (Amps): 5.4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
#B952AS-H-1R8N=P3 #B952AS-H-1R8N=P3 Виробник : Murata Electronics m_ds104c2.ashx Description: FIXED IND 1.8UH 5.4A 14 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 1.8 µH
Current Rating (Amps): 5.4 A