#B952AS-H-5R1N=P3
#B952AS-H-5R1N=P3 Murata Electronics
m_ds104c2.ashx
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 5.1UH 3.8A 26 MOHM SMD
на замовлення 471 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
#B952AS-H-5R1N=P3 #B952AS-H-5R1N=P3 Виробник : Murata Electronics m_ds104c2.ashx Description: FIXED IND 5.1UH 3.8A 26 MOHM SMD