#B953AS-121M=P3
#B953AS-121M=P3 Murata Electronics
m_ds126c2.ashx
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 120UH 1.3A 185MOHM SMD
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
#B953AS-121M=P3 #B953AS-121M=P3 Виробник : Murata Electronics m_ds126c2.ashx Description: FIXED IND 120UH 1.3A 185MOHM SMD
товару немає в наявності
#B953AS-121M=P3 #B953AS-121M=P3 Виробник : Murata Electronics J_E_TE243B_0054_DS126C2_reference-2301372.pdf Fixed Inductors 120uH 185mOhms 1.8A +/-20%