#B953AS-271M=P3
#B953AS-271M=P3 Murata Electronics
m_ds126c2.ashx
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 270UH 920MA 415MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.504" L x 0.504" W (12.80mm x 12.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 415mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 930mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.268" (6.80mm)
Inductance: 270 µH
Current Rating (Amps): 920 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 270UH 920MA 415MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.504" L x 0.504" W (12.80mm x 12.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 415mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 930mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.268" (6.80mm), Inductance: 270 µH, Current Rating (Amps): 920 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
#B953AS-271M=P3 #B953AS-271M=P3 Виробник : Murata Electronics m_ds126c2.ashx Description: FIXED IND 270UH 920MA 415MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 270 µH
Current Rating (Amps): 920 mA
товару немає в наявності
#B953AS-271M=P3 #B953AS-271M=P3 Виробник : Murata Electronics J_E_TE243B_0054_DS126C2_reference-2301372.pdf Fixed Inductors 270uH 415mOhms 1.2A +/-20%