#B953AS-2R7N=P3
#B953AS-2R7N=P3 Murata Electronics
m_ds126c2.ashx
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 2.7UH 7A 11 MOHM SMD
на замовлення 71 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
#B953AS-2R7N=P3 #B953AS-2R7N=P3 Виробник : Murata Electronics m_ds126c2.ashx Description: FIXED IND 2.7UH 7A 11 MOHM SMD
товару немає в наявності
#B953AS-2R7N=P3 #B953AS-2R7N=P3 Виробник : Murata Electronics J_E_TE243B_0054_DS126C2_reference-2301372.pdf Fixed Inductors 2.7uH 11mOhms 11.9A +/-30%